top of page

Przegląd kręgosłupa dla dzieci szkolnych

Price   services:
Koszt badania 249 zł

Book a date!

Sprawdź czy Twoje dziecko dobrze się rozwija już teraz!

Badanie kręgosłupa dla dzieci to usługa dedykowana najmłodszym pacjentom, których celem jest dbanie o zdrowie ich kręgosłupa i profilaktyka ewentualnych problemów. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, które mogą doświadczać bólu pleców, niewłaściwej postawy lub innych objawów związanych z układem mięśniowo-szkieletowym.

Podczas wizyty nasz wykwalifikowany fizjoterapeuta przeprowadzi kompleksowe badanie kręgosłupa Twojego dziecka. Wykorzystując różne metody, takie jak badanie palpacyjne, pomiar zakresu ruchomości oraz ocenę postawy, dokładnie ocenimy stan kręgosłupa. Będziemy również badać ewentualne asymetrie, napięcia mięśniowe czy wady postawy.

Nasz fizjoterapeuta będzie współpracować z Tobą i Twoim dzieckiem, dostarczając szczegółowych informacji na temat wyników badania. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, zaproponujemy indywidualny plan terapeutyczny, który może obejmować ćwiczenia wzmacniające, stretching, masaż lub inne techniki terapeutyczne. Naszym celem jest zapewnienie optymalnego zdrowia kręgosłupa Twojego dziecka.

Dodatkowo, nasi specjaliści mogą udzielić porad dotyczących profilaktyki i dobrych nawyków, które pomogą w utrzymaniu zdrowego kręgosłupa. Doradzimy, jak prawidłowo siedzieć, chodzić i podnosić przedmioty, aby uniknąć nadmiernego obciążenia kręgosłupa.

Dbanie o zdrowie kręgosłupa od najmłodszych lat to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Nasza usługa badania kręgosłupa dla dzieci zapewnia kompleksową opiekę i pomaga w zapobieganiu ewentualnym problemom związanym z kręgosłupem.

How to find us?

  1. Wejdź przez główną bramę(większą)

  2. Wpisz kod 91&3575

  3. Idź prosto

  4. Po prawej stronie druga klatka(numer IX)

  5. Wpisz kod 91&3575

  6. Jesteśmy na parterze

bottom of page