top of page

Przegląd biegacza

Price   services:
Koszt badania 299 zł

Book a date!

Sprawdź co ogranicza Twoje postępy biegowe i powoduje kontuzje

Przegląd biegacza to usługa dedykowana dla osób, które biegają, ale nie są w stanie osiągnąć pożądanych rezultatów lub doświadczają przeciążenia. Nasza oferta skierowana jest do biegaczy, którzy chcą poprawić swoją technikę i zwiększyć swoją wydajność.

Podczas wizyty nasz fizjoterapeuta dokładnie zbada Twoje ciało, sprawdzi zakresy ruchomości i przykurcze mięśniowe, a także określi obszary, które wymagają większej uwagi. Dzięki temu będziesz mógł zidentyfikować przyczyny swoich problemów i pracować nad nimi.

Wykorzystując testy funkcjonalne, przeprowadzane na naszej sali ćwiczeń, zlokalizujemy obszary Twojego ciała, które wymagają poprawy. Nasz fizjoterapeuta wskaże Ci także, jakie buty będą dla Ciebie najlepsze oraz czy potrzebujesz wkładek do butów, co zostanie potwierdzone badaniem podoskopowym.

Po zakończeniu wizyty otrzymasz indywidualne wskazówki, jak rozwijać swoje ciało, aby biegać bez kontuzji i osiągać coraz lepsze czasy. W naszej ofercie mamy także inne usługi dla biegaczy, które pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów i zapewnią Ci komfort podczas treningu.

How to find us?

  1. Wejdź przez główną bramę(większą)

  2. Wpisz kod 91&3575

  3. Idź prosto

  4. Po prawej stronie druga klatka(numer IX)

  5. Wpisz kod 91&3575

  6. Jesteśmy na parterze

bottom of page