Gotowy do biegu
Strefa klienta Run Fitting

Czym jest

Run Fitting?

Run Fitting wydobędzie twój potencjał, dzięki czemu technika biegania pozwoli ci osiągnąć wysokie prędkości biegu, przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Dzięki dokładnej diagnozie i wyeliminowaniu słabych punktów, w ciągu zaledwie 6 tygodni będziesz biegał szybciej i (co najważniejsze) bez kontuzji.
Zobacz
film!

Biegaj bez kontuzji

 
Projekt_bez_tytułu.jpg

1

Rozszerzone 

badanie funkcjonalne

Realizowane przez fizjoterapeutę badanie pozwoli określić Twoje ograniczenia motoryczne. Zebrane dane są następnie analizowane a wynik jest przedstawiany w formie kompleksowego raportu funkcjonalnego, określającego mocne i słabe strony.
.
 

2

Wideo analiza

biegu 

Badanie jest przeprowadzane na bieżni mechanicznej. Analizie podddane są wszystkie elementy techniczne biegu. Bieg jest oceniany dokładnie, w specjalnym programie, klatka po klatce. Raport zawiera wycinki biegu (zrzuty ekranu), opracowane graficznie, przez fizjoterapeutę biegowego.
 

3

Trening

funkcjonalny

Drugą częścią RunFittingu jest trening funkcjonalny, poprowadzony na podstawie wniosków z badania funkcjonalnego i wideoanalizy biegu. Trening ma za zadanie, dać narzędzia do pracy własnej (ćwiczenia), które wyeliminują deficyty motoryczne i poprawią technikę biegu. Wszystko po to, żeby biegać szybciej i bez kontuzji.
 

Feel it Therapy (gabinet)

Adres: Al. Jerozolimskie 87 

02-001, Warszawa

Tel: 609-505-600

Mail: biuro@feel-it.pl

Feel it Wellness

Adres: ul. Ciołka 13/321 02-001, Warszawa

Tel: 22-299-51-52

Mail: biuro@feel-it.pl

Strona główna

Oferta

Umów się

O nas

Kontakt

Polityka prywatności

Regulamin serwisu

logo_therapy_cmyk_ver31.png
Feel it Therapy, ul. Al. Jerozolimskie 87, 01-002 Warszawa

2020 © Feel it Wszystkie prawa zastrzeżone.