Swim Fitting

Przebieg SwimFittingu:

Badanie przeprowadzane jest w gabinecie, w warunkach lądowych. Oceniana jest mobilność, siła, koordynacja i stabilizacja. Na podstawie wyników SwimFittingu, przeprowadzany jest jeden trening ( w innym terminie) z trenerem przygotowania motorycznego. Zajęcia są przygotowane na podstawie wyników badania. Na treningu, pokazane są ćwiczenia które mają na celu wyeliminowanie błędów pływackich i osiągnięcie lepszych wyników. 

Po pierwszym treningu, wychodzisz z „narzędziami” do pracy własnej. Możesz kontynuować proces poprawy pod naszym okiem ( treningi motoryczny i fizjoterapia pływacka ), lub próbować, na własną rękę, wyeliminować swoje braki. 

Czas trwania badania: 1h

Czas trwania treningu: 45min 

Cena: 399zł (badanie+ trening)

Korzyści Swimfittingu:

  1. Będziesz szybciej pływać
  2. Dostaniesz wytyczne treningu uzupełniającego
  3.  Wyprzedzisz konkurencje
  4. Zwiększysz motywację do treningu

 

Dla kogo jest Swimfitting:

Badanie jest przeznaczone dla wszystkich którzy trenują pływanie. Niezależnie od poziomu. Szczególnie polecamy osobom które nie rozwijają się pływacko tak szybko jakby chcieli, oraz tym którzy przestali poprawiać swoje wyniki.

 

Kiedy przyjść :

Każdy moment jest dobry żeby dowiedzieć się co zrobić , żeby pływać szybciej. Niemniej jednak, najkorzystniej jest przyjść na badanie w okresie w którym zawodnik ma czas na wprowadzenie treningu uzupełniającego, tj.  na pewno nie przed głównym startem sezonu. Lepiej parę miesięcy przed lub bezpośrednio po głównym starcie.

 

Jak się przygotować:

Należy przyjść bez urazu, żeby nie zaburzyć wyników testu.

 Nie wymagana jest aktualna forma pływacka.

Trzeba zabrać ze sobą letni strój sportowy (  spodenki i koszulka)

Czas: 60 min + 45min
Cena: 399 zł

realizacja: www.asearch.pl