Run Fitting

Przebieg RunFittingu:

Badanie zakresu ruchomości, sprawności mięśni i ich funkcjonalności pod kątem biegania. Dodatkowo przeprowadzana jest video analiza biegu na bieżni mechanicznej. Badanie przeprowadza i analizuje, fizjoterapeuta. Następnie klient odbywa trening  (w innym terminie) z trenerem przygotowania motorycznego. Trening jest ułożony na podstawie raportu z badania, określającego słabe punkty, które wymagają poprawy, w celu poprawy swoich osiągnięć biegowych i uniknięcia kontuzji. 

Po pierwszym treningu, wychodzisz z „narzędziami” do pracy własnej. Możesz kontynuować proces poprawy pod naszym okiem ( treningi motoryczny, fizjoterapia i treningi techniki biegu), lub próbować na własną rękę wyeliminować swoje braki. 

Czas trwania badania: 1h

Czas trwania treningu: 45min 

Cena: 399zł (badanie+ trening)

Korzyści Runfittingu:

  1. Unikniesz kontuzji
  2. Będziesz szybciej biegać
  3. Dostaniesz wytyczne treningu uzupełniającego
  4.  Wyprzedzisz konkurencje

Dla kogo jest Runfitting:

Dla wszystkich którzy poruszają się krokiem biegowym. Zarówno dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem jak też dla zaawansowanych biegaczy. 

 

Kiedy przyjść :

Każdy moment jest dobry, żeby poprawić swoją technikę biegu i dowiedzieć się co robić, żeby uniknąć kontuzji. Niemniej jednak, najkorzystniej jest przyjść na badanie w okresie w którym zawodnik ma czas na wprowadzenie treningu uzupełniającego, tj.  na pewno nie przed głównym startem sezonu. Lepiej parę miesięcy przed lub bezpośrednio po głównym starcie.

Jak się przygotować:

Należy przyjść bez urazu, żeby nie zaburzyć wyników testu.

 Nie wymagana jest aktualna forma biegowa.

Trzeba zabrać ze sobą letni strój sportowy (  spodenki i koszulka) oraz buty biegowe. 

Czas: 60 min + 45min
Cena: 399 zł

realizacja: www.asearch.pl